Slavný pěvec bojuje o život

Zdrcující zpráva zasáhla všechny fanoušky opery. Španělský pěvecký klenot Plácido Domingo (79) na sociální síti oznámil, že byl testován na Covid-19 a test vyšel pozitivně.

Také vás může zajímat ...

Průběh nemoci se zdá být u devětasedmdesátiletého pěvce zatím mírný, podle jeho prohlášení ovšem zůstává v domácí izolaci. Operního pěvce zná světové publikum i díky jeho koncertům, na nichž vystupoval po boku Luciana Pavarottiho (71) a Josého Carrerase (73). Hvězdná trojice vystupovala pod názvem Tři tenoři. Španělský pěvec na sociální síti oznámil svůj zdravotní stav.

„Moje rodina a já jsme všichni v izolaci, kde zůstaneme, dokud to bude nezbytné.

V současné chvíli jsme všichni v pořádku, ale měl jsem horečku a kašel, tudíž jsem se rozhodl, že se nechám testovat a výsledky vyšly pozitivně,“ uvedl na Facebooku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...