Šok z červů, litrů krve a popálenin!

Představitelka vrchní sestry v seriálu Modrá kód, Sabina Laurinová (47) přiznala, že si sáhla na dno. Ona, která v osobním životě tak nesnáší otevřené rány a nerada porcuje i maso na řízky, musí vlastníma rukama zastavovat krvácení! A to bylo při natáčení použito už 125 litrů umělé krve,- připravené od rekvizitářů.

Sabina si musela zvyknout na popáleniny, nahrazené při natáčení uzenými klobáskami, a na nepříjemný pohled na operace, kde orgány v břiše nahrazují tuny vepřového masa. Když viděla i živé červy v otevřených ranách, dělalo se jí opravdu zle.

Také vás může zajímat ...

„Dalo mi to velký náhled a překonala jsem tím sama sebe,“ přiznala herečka. Na place má samozřejmě svoje poradce, aby všechny zákroky vypadaly uvěřitelně. Největší šok prý měla z pohledu na svého brutálně „popáleného“ kolegu Patrika Děrgela (30).

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...