Štefan Margita: POHŘBIL SVOU MAMINKU

Před pár týdny zemřela ŠTĚFANU MARGITOVI (61) jeho milovaná maminka. Doteď se z toho nemůže vzpamatovat. Na jejím pohřbu vypadal, že se každou chvíli zhroutí. Přesto se v takto smutnou chvíli událo něco, co ho alespoň trochu rozveselilo. Prý to určitě zařídila jeho maminka!

Nikdo netušil, co se děje

Také vás může zajímat ...

„Farář, který mluvil nad rakví, měl v krku po nemoci slavíka. A jak mluvil do mikrofonu, bralo to strašné zvuky. Lidé koukali, co se děje, protože mu nerozuměli. Vypadalo to jako na italském pohřbu,“ prozradil detaily z maminčina pohřbu. Všichni tak prý sledovali, co se děje, a celá událost se tím dost odlehčila. Jeho maminka EDITA (†97) totiž nikdy neztrácela humor, ani když jí bylo nejhůř.

A tak jako by byl její pohřeb znamením shůry, že je pořád s nimi a sleduje je. Rovněž docílila toho, že na tenhle pohřeb snad nikdo nezapomene.

A možná se při vzpomínce na něj i trochu pousměje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...