Táňa Medvecká: Co ji tak trápí?

Kdyby nebylo onoho osudného úrazu, mohla dnes být TAŤJANA MEDVECKÁ (64) někde úplně jinde. Bohužel si jednoho dne při natáčení zpřetrhala oba stehenní svaly a trpí kvůli tomu dodnes!

Bolest nikdy nezmizí

Také vás může zajímat ...

„Z placu mě odnášeli na nosítkách a tu bolest si neumíte představit,“ nechala se slyšet. Její staré zranění se ozvalo i ve chvíli, kdy trénovala taneční kreace do televizního pořadu StarDance. Dodnes kvůli tomu nemůže sportovat ani hrát role, ve kterých se vyžaduje větší sportovní výkon nebo jiná namáhavější činnost. A to ji mrzí snad ze všeho nejvíc.

Naštěstí se Medvecká se zraněním dokázala poprat, stejně jako s chmurnými myšlenkami, které ji první měsíce po onom osudném dni neustále vířily v hlavě. I její manžel bere vše s humorem a snaží se ji celá léta podporovat.

A tak pokaždé, když si herečka stěžuje, že ji bolí nohy či stehna, okomentuje to po svém: „To je proto, aby sis taky už uvědomila svůj věk.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...