Tereza Bebarová: Po patnácti letech končí v Ulici

Se seriálem Ulice byla neodmyslitelně spojena, stála u jeho zrodu, strávila v něm neopakovatelných patnáct let. A tohle nikdo nečekal! Fanoušci, kteří její postavu Světlany milovali, byli přesvědčeni, že Tereza by s prací na seriálu „sekla“ jedině v případě, kdy by šla ke dnu zároveň Ulice.

Také vás může zajímat ...
bebarova

Ostatně herci dobře vědí, že nabídka hrát velkou seriálovou roli se neodmítá, neboť by se podruhé už nemusela opakovat a hlavně – tady jde o velice slušné sumičky, zpravidla desetitisíce za jediný natáčecí den.

Pro herce zvučných jmen samozřejmě. Lze tedy uvěřit, že se Tereza, maminka dvou dcer, vzdala své úlohy dobrovolně? Fanoušci tomu nevěří a houfně protestují, Ulici bez Světlany si nedokáží představit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama