Tereza Kostková: Svádí chlapy výstřihem?

Kde nechala soudnost?

Možná se divačky do Terezy navážely ze zcela jiného důvodu, než uváděly.

Mluví se o ní jako o jedné z nejpůvabnějších a nejlépe oblékaných českých hereček, přesto nedávno TEREZA KOSTKOVÁ (40) slízla od diváků pořádnou kritiku. Vysoce sledovaný a oblíbený pořad StarDance, který Tereza už léta moderuje s MARKEM EBENEM (58) je kromě tance totiž hotovou přehlídkou krásných šatů.

Hlavní pozornost budí ale vždy právě moderátorka, která ale v nedávném modelu své dvorní návrhářky TATIANY KOVAŘÍKOVÉ pohoršila řadu diváků. Byly to především ženy, které se po přenosu navážely do hereččina obrovského dekoltu. „Ty hezké šaty nebyly hodny těch jejích povislých prsou,“ napsala například jedna divačka StarDance s tím, že autorka kostýmů by měla být trochu soudnější.

Kostková si z toho zřejmě nic nedělala, protože ze svých „vyprsených“ modelů nijak neslevila. Navíc inspirovala i BÁRU NESVADBOVOU (41), která si úplně stejný model vzala na křest své knihy Laskonky.

Také vás může zajímat ...

Jen si raději ke korzetu nechala našít ramínka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...