Tori Spelling má milionové dluhy

A není to poprvé

Tori Spelling je zvyklá žít v největším luxusu.

Herečka TORI SPELLING (43) se zařadila mezi slavné tváře, které překvapily svými obrovskými dluhy. Miliardářská dcera, která se proslavila rolí Donny ve slavném seriálu Beverly Hills 90210, se potýkala s finančními problémy už před pár lety, kdy její dluh na kreditních kartách dělal v přepočtu zhruba milion korun.

Tehdy jí z náročné situace pomohla matka, která se pyšní majetkem v hodnotě 16 miliard korun, a tak pro ni nebyl tak velký problém, aby pomohla své dceři, která se v posledních letech věnuje spíše své rodině než pracovním povinnostem.

Bohužel teď však vyšlo najevo, že herečka s manželem DEANEM MCDERMOTTEM (49) navíc dlouhou dobu neplatili daně, a tak najednou dluží státu více než šest milionů korun. Tentokrát už se ale pomoci od rodičů nedočkají. Mají totiž plné zuby toho, jak oba nesmyslně utrácejí a nedokážou se uskromnit. Někdejší seriálová hvězdička si ale myslí, že všechno je vina právě jejích rodičů.

„Byla jsem vychovávaná ve velkém bohatství,“ brání se Tori s tím, že její standardy jsou zkrátka velmi vysoké. Jenže porozumění se asi jen tak nedočká. Se svými čtyřmi dětmi se už musela přestěhovat do menšího domu, víc ale prý slevovat nehodlá.

Také vás může zajímat ...

Kde ale vezme peníze na dluhy, zatím neví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...