Ulice Krbové asi nestačí! Zůstane už v cizině?

Tvrdí, že daleko líp je jí mezi jejími českými kolegy. Stále častěji se ale herečka Ljuba Krbová (59), kterou většina fanoušků zná jako skromnou pekařku Aničku Liškovou ze seriálu Ulice, vydává k německým sousedům.

Láká ji snad vidina více peněz? „Jsem v agentuře, která mě nabízí. Chodím na kamerové zkoušky,“ pochlubila se Ljuba s tím, že německy umí, jako když bičem mrská, protože jako malá holčička žila nějakou dobu v Německu.

Také vás může zajímat ...

Takže by se tam mohla z fleku živit nastálo. Navíc jsou pro ni velkým lákadlem i další výhody. „Samozřejmě máte při natáčení svůj karavan. Je to takové malé přičichnutí k Hollywoodu,“ rozplývá se rodačka z Hradce Králové. Poslední honorář přitom dostala letos v létě a rozhodně to nebyla zanedbatelná částka.

Budou se muset čeští diváci rozloučit se svou oblíbenou postavou?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...