Už si spolu nerozuměli

Každý jim předpovídal růžovou budoucnost, ale nakonec to nedopadlo. Herec JIŘÍ MÁDL (33) chodil s herečkou EVOU JOSEFÍKOVOU (30) tři a půl roku, ale potom jako kdyby v jejich vztahu nastal zlom. Kde byl problém?

Padli si do oka ve filmu Probudím se včera, kde oba hráli hlavní roli. Už tehdy nejspíš herec Jiří Mádl (33) věděl, že Eva Josefíková (30), která teď nastupuje do seriálu Slunečná, je žena přesně pro něj, a dělal vše pro to, aby byla jeho.

Také vás může zajímat ...

Nakonec zjistil, že jeho city jsou opětované, a tak spolu dvojice začala randit nejen na filmovém plátně, ale i ve skutečnosti. V dalším společném filmu Vejška už tvořili pár a zdálo se, že jim to spolu klape.

Především Mádlovi blízcí a kamarádi měli radost, jakou přítelkyni si dokázal herec najít. Před Evou totiž moc vztahů neměl a ani jeden z nich nevypadal perspektivně. Všichni proto doufali, že se Mádl s Josefíkovou usadí a založí rodinu, protože to koneckonců byla první žena, se kterou žil v jedné domácnosti. Osud tomu ale chtěl jinak.

Dostal pár facek

Zničehonic pár po třech a půl letech oznámil rozchod. Nikdo netušil, jaký byl skutečný důvod, ale spekulovalo se, že za to mohl Jirkův výstup na maturitním plese v Bílině. Měl tam totiž flirtovat se zadanými dívkami a jejich chlapci to neponechali bez povšimnutí.

Jiřímu se nebáli naložit pár ran. Josefíkovou to asi dost naštvalo. Nicméně podle Mádla se rozešli kvůli odlišným názorům.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...