Užívala si na pláži se zajíčky!

Herečka a v poslední době také skandalistka Dagmar Patrasová (63) byla nedávno v Tunisku, kde si jaksepatří užívala. V obležení svalnatých mladíků ze soustředění soutěže Muž roku se stala okamžitě středem pozornosti.

Také vás může zajímat ...

Znát to bylo hlavně večer, když se koupala v bazénu na nafukovacím plameňákovi. Soutěží ji obletovali skoro jako královnu! Co na to asi říká Felix? Je mu to úplně jedno, nebo bude na svou stále ještě manželku alespoň trochu žárlit? Když loni na dovolené vystavila Lucie Gelemová (37) fotky svého milence Felixe Slováčka (76) s vytaženými ponožkami pomalu až po kolena, veřejnost se tomu smála a brala to jako provokaci určenou právě Dádě.

Ta to teď ale svému muži a jeho milence vrátila i s úroky. Zapózovala totiž s kompletní finálovou sestavou v takřka stejné pozici jako její manžel s milenkou na loňské dovolené. Jenže na rozdíl od něj měla kolem sebe ctitelů hned několik. Tak kdo je komu vlastně pro smích? Dáda ukázala, že je rozhodně nad věcí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama