Velkého bohéma Bolka Polívku zkrotila až jeho poslední partnerka!

„Jakmile cítí, že ho chci nějak ovlivňovat, výmluvně na mě mrkne a poznamená to svoje: Neuč orla létat.“

Na každého jednou dojde, a stalo se to i milovníkovi života Bolku Polívkovi (71). Kdysi prohlašoval, že pro každého dítě chce jinou matku. Nakonec se usadil a poslední tři potomky má s jedinou ženou, Marcelou Černou (50).

Svoji slávu si Bolek Polívka (71) vybudoval jako mim a herec už v mládí. Obnášelo to samozřejmě také zájem spousty žen a on toho dokázal plně využívat.

Také vás může zajímat ...

Prožíval bouřlivý soukromý život. S kamarádem Miroslavem Donutilem (69) dokonce tvrdili, že měli více žen než slavný svůdník Giacomo Casanova (+73).

Tři partnerky, dvě dcery, jeden syn

Žen po svém boku vystřídal Bolek hodně. Známý je jeho výrok, že pro každé své dítě chce jinou matku. Opravdu to tak praktikoval, takže než poznal Marcelu Černou (50), měl tři potomky se třemi ženami.

S první ženou Stanislavou měl dceru Kamilu (45) – z ní se stala úspěšná scénografka. Když natáčel muzikál Balada pro banditu, došlo k velkému vzplanutí mezi Bolkem a herečkou Evelynou Steimarovou (75).

Jeho následkem bylo narození dcery Anny (41), která dnes patří k našim předním herečkám. Bolek si přál syna, ale dočkal se ho až v manželství s Francouzkou Chantal Poullain (64), která ho následovala ze Západu do tehdejšího Československa. Také syn Vladimír (31) je dnes úspěšným hercem.

Vypadalo to, že se Bolek vedle Chantal usadil, protože si ji vzal a byli spolu hodně dlouho. Nakonec ale svůj odlišný pohled na životní styl řešili příliš zbrkle a dospěli k rozvodu.

Nejprve jen klaun z večerníčků

Marcela Černá (50) vystudovala na Karlově univerzitě obor speciální pedagogika. V praxi si pak ale uvědomila, že práce s drogově závislými lidmi nebo bezdomovci není jejím životním, cílem. Bolka poznala v úplně jiné roli.

Přivydělávala si totiž jako brigádnice na jedné lodi, kde dělala servírku v baru. Samozřejmě, že ho znala, ale tomu setkání nepřikládala nejprve důležitost. „Pro mě to byl herec Polívka, kterého jsem znala jako klauna z večerníčků.

To mi problesklo hlavou jako úplně první a samozřejmě mě nenapadlo, že s tím večerníčkovým klaunem budu mít jednou dítě,“ vzpomínala. Neušlo jí ovšem, jak se po ní Bolek neustále dívá. Nakonec jí dal pusu. Marcela z toho ovšem nic nevyvozovala a nečekala, že by se ještě někdy potkali.

A nepřesvědčilo jí ani to, že druhý den Bolek přišel a řekl jí, že se do ní zamiloval. Odjela do Německa, ale nemohla slavného herce pustit z hlavy. A když se ze zahraničí vrátila, šla se na něho podívat do divadla.

Pro svatbu zvolili magické datum

Stalo se to, co se dalo očekávat. Láska propukla na obou stranách. Věkový rozdíl Marcelu neodrazoval. Ukázalo se, že velký bohém je rovněž pozorným partnerem a velkorysým džentlmenem, což o dvacet let mladší partnerku fascinovalo.

Po jejím boku se Bolek rovněž začal měnit a usazovat. Své předchozí potomky z dřívějších vztahů si příliš neužil. S Marcelou měl postupně děti tři a nyní byl konečně i otcem na plný úvazek. Jeho nová láska ho podržela i v těžkých chvílích, kdy mu kvůli podnikání hrozil osobní bankrot.

Marcela ho citově podporovala, když se musel vzdát svého snu o farmě v Olšanech. Pomohla mu, aby se s touto bolestnou ztrátou vyrovnal. Na druhou stranu Bolkova partnerka pochopila, že ve zralém věku už herce těžko předělá. Lidé se už ve stáří nemění.

„Nepotkali jsme se ve dvaceti, ušli jsme předtím každý svůj kus cesty a já jeho minulost musím respektovat. Jsem zastánkyní korektních vztahů,“ konstatovala. Respektovala i to, že se Bolek nechce znovu oženit, takže dlouhá léta vedle sebe žili ve volném svazku.

Ke změně došlo až letos. Pro svatbu si vybrali magické datum 22. 2. 2020. Bolek to okomentoval s nadsázkou: „Já jsem se musel ženit! Nečekáme miminko, ale slíbil jsem, že až dosáhnu určitého věku, udělám z Marcelky mladou paní. Takzvaná sociální plastika.“

Chantal dodnes považuje Bolka za hlavního muže života

Rozvodu s Bolkem lituje dodnes jeho bývalá žena Chantal Poullain. Ví, že kdyby k podobným sporům jako tenkrát došlo dnes, zachovala by se jinak. Tehdy se ale oba zatvrdili a ani jeden z nich nechtěl ustoupit.

Oba jsou narození ve znamení Lva, takže jim „královská“ hrdost nedovolila překousnout jejich pýchu. Chantal, která si na rozdíl od svého bývalého manžela už stálého partnera nenašla, ví, že Bolka bude navždycky milovat, protože to byl hlavní muž jejího života.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama