Vlaďka Erbová: Posté nadává na Řepku

Nekonečný příběh. Ano, tohle nejspíš nikdy neskončí. Příležitostná modelka Vlaďka Erbová (36) si opět, asi už potisící, veřejně stěžuje na bývalého manžela Tomáše Řepku (44).

Prát špinavé prádlo na očích celému národu se této svérázné dvojici asi velice líbí. Nakrátko ostříhaná tmavovláska se nyní nechala slyšet, že exmanžel zapomněl na narozeniny jejich společného syna Markuse (6), což už je podle ní trochu moc.

Také vás může zajímat ...

Naposled dal prý sportovec synkovi dárek o Vánocích, kdy mu poslal balík. Podle modelky z něj Markus však radost neměl, neboť neobsahoval nic z toho, co má hošík rád. To zní, jako by tam byla učebnice španělštiny, lahvička rybího tuku a růžová baletní sukýnka.

Koncem ledna slavný táta zavolal a zeptal se synka, zda prožil pěkné svátky. Současného partnera, kterým je Michal Gulaši (31), modelka chválí. Označuje ho za svůj ochranný štít a také za jediný pozitivní mužský vzor, který malý Markus má.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...