Vránová trpí po operaci hroznými bolestmi

Oblíbená herečka Gabriela Vránová (77) byla ve Vojenské nemocnici v pražských Střešovicích operována kvůli nádoru na tlustém střevě, který způsoboval krvácení do zažívacího traktu.

Nyní se zotavuje doma ve Strašnicích, kde se o ni stará manžel, pedagog a matematik Jiří Kepka (77) a zvednout jí náladu přijel i její bratr Stanislav (66). A jak „Gábi“ říká, její stav se zlepšuje, i když musí pravidelně brát prášky na bolest.

Také vás může zajímat ...

Dvakrát týdně dojíždí do nemocnice na kontroly a u nich doma se pravidelně zastavuje zdravotní sestřička, která kontroluje, zda herečka dodržuje klidový režim. Číst zatím nemá sílu, tak sleduje televizi a nevzdává se naděje, že se ještě vrátí na divadelní prkna a svoji budoucnost, což je obzvlášť potěšující, vidí příznivě.

„Uzdravím se, cítím to!“ vzkazuje Gabriela.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...