Všude je jí pořád plno

Diváci už jí mají plné zuby? Lucie Borhyová (42) v soukromé televizi působí už dlouhá léta a za tu dobu se neuvěřitelně vypracovala a stala se z ní krásná žena, která na všechny působí velmi příjemným dojmem.

Jenže nyní údajně lidem připadá, že je jí všude plno a narostl jí hřebínek.

Také vás může zajímat ...

Hledá si nového partnera?

Čím dál častěji tak raději vídají na televizních obrazovkách její kolegyni Kristinu Kloubkovou (43). To má ovšem Borhyovou dost mrzet, na druhou stranu ale zase moc dobře ví, že je pořád žádaná a stále je jednou z největších televizních hvězd.

To jí zjevně ke štěstí stačí. Navíc jsou nyní její hlavní doménou sociální sítě, na kterých ráda zveřejňuje své odhalené fotografie v plavkách.

Rozhodně se má čím chlubit, ale mnoho jejích fanynek tím neskutečně vytáčí. Není divu, když má postavu snů, kterou by jí mohly závidět i o dvacet let mladší kolegyně.

Nyní se ale ukazuje spoře oděná tak často, až se mnozí začali domnívat, že už je zase bez chlapa a potřebuje ulovit někoho dalšího.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...