Vyrobte si opalovací krém doma!

Toužíte po dokonalém opalovacím krému, ale nikde nemůžete sehnat ten správný? Doba opalování se neúprosně blíží, a tak je načase najít krém, který vám bude maximálně vyhovovat! Co takhle si ho vyrobit sama doma? Tak budete alespoň vědět, co přesně obsahuje, a navíc ušetříte pár kaček.

Co budete potřebovat?

Také vás může zajímat ...

Na výrobu opalovacího krému si připravte 30 ml kokosového oleje, 20 ml mrkvového oleje, po 20 ml bambuckého a mangového másla, 30 g oxidu zinečnatého, aloe vera gel a pár kapek esenciálního oleje.

Většinu ingrediencí byste měla bez problému sehnat v drogerii nebo lékárně. Až si všechno opatříte, můžete se pustit do práce! Jde se na to! Nejprve ve vodní lázni rozpusťte obě másla s mrkvovým a kokosovým olejem.

Myslete při zahřívání na to, že není potřeba, aby vzniklá směs probublávala. Bohatě stačí, když vlivem teploty dostatečně změkne, aby se dala promíchat. Poté, co se všechny složky dokonale spojí, můžete odstavit směs z plotny.

Nechte ji pro jistotu chvíli vychladnout v ledničce. Mezitím si v hmoždíři připravte oxid zinečnatý a s aloe vera gelem ho přidejte do vychladlé směsi. Nakonec přimíchejte asi 15 kapek voňavého oleje..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...