Vystřídala ji mladší krev

Sebevědomí české krásky Aleny Šeredové (40) muselo utrpět pořádnou ránu. Zjistila totiž, že šarmantní Italové už o ni nemají zájem. Neštěstí této modelky a moderátorky zřejmě začalo asi před čtyřmi lety, kdy ji opustil fotbalový brankář Gianluigi Bufon (40) zvaný Gigi, a to přestože mu porodila dva syny.

Také vás může zajímat ...

Teď, jako čerstvá čtyřicátnice dostala druhou ránu. Z jejího pomyslného prvního místa ji vyšoupla daleko mladší česka modelka Ivana Mrázová (26), která se podobně jako ona, probojovala do italské televize.

Alena tak nemá daleko k tomu, aby se z náporu stresu nad tím, jak věci nevycházejí nezhroutila. Bude se držet aspoň kvůli dětem?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama