Z naivky dračicí! Začala se svlékat

Její mediální kariéra nabírá v poslední době skutečně na obrátkách. Někdejší hvězda světového biatlonu a současná moderátorka Showtime Gabriela Koukalová (31) se objevila na obálce Playboye.

Také vás může zajímat ...

Pochopitelně polonahá. A tak se zdá, že její tělo, roky týrané bulimíí, jí docela dobře vydělává. Peníze si ale Gabriela nechce strčit do kapsy, ale pošle je na dobrou věc. Spolu s časopisem vznikl totiž i charitativní kalendář na podporu lidí s poruchou příjmu potravy, s níž má Koukalová osobní dlouholetou zkušenost.

V zákulisí televize se ale začíná spekulovat, že každý životní krok je u této dámy velmi pečlivě naplánovaný a že i její údajná porucha příjmu potravy je víc záměr, jak na sebe upozornit, než skutečně bolestná zkušenost trpící ženy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama