Z ošklivé uklízečky kráskou!

Herečka Martina Randová (47), prochází v roli i v kariéře podstatnou změnou. Diváci seriálu Ordinace v růžové zahradě si ji pamatují jako nehezkou uklízečku, z které se získaným dědictvím stala jako mávnutím kouzelného proutku krásná milionářka (a pak zase prodavačka).

Tahle proměna měla zřejmě takový úspěch, že dostala nabídku moderovat pořad O 10 let mladší, který převezme po Monice Absolonové (43). Bude provázet změnu vizáže, kterou podstoupí vždy nějaká dvojice. Odborníci, ať už kadeřníci, stylisté, vizážisté, ale i plastičtí chirurgové v jejím pořadu vybranou dvojici úplně změní.

Také vás může zajímat ...

Jestli tento kariérní krok změní i samotnou Martinu, uvidíme. Takovou moderátorskou příležitost ještě nikdy nedostala. Ale se změnou vlastního zhledu už nějakou tu zkušenost samozřejmě ve svém věku má. Pár plastických zákroků už totiž podstoupila.

„Nechala jsem si upravit víčka a vyplnit vrásky na čele,“ svěřila se herečka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...