Zagorová: Nemoc opět udeřila!

Stále dochází na transfúze

Dlouhé roky si užívala klidu.

Zpěvačka HANA ZAGOROVÁ (70) trpěla léta nemocí krve, která se zdála být nevyléčitelnou. Před devíti lety to vypadalo, že se zpěvačka vzácné choroby, která se projevuje zvýšeným rozkladem krvinek, díky popíjení speciálních čajů zbavila. „Je to situace, se kterou se musí počítat, že se to může kdykoli změnit.

Teď několik let na tu krev vůbec nemusela,“ svěřil tenkrát v rámci zpěvaččiny intimní zpovědi před kamerou 13. komnaty České televize její manžel ŠTEFAN MARGITA (60). Jak ale nyní vyplulo na povrch, Zagorová se transfuzí nadobro nezbavila. V pořadu České televize o své nemoci hovořila a s kamerou dokonce navštívila i nemocnici. Jak často dochází na transfuze, však neprozradila.

Velmi bolestné pro Hanu v minulosti bylo, že nesměla ani otěhotnět, protože hrozilo, že by se miminko nenarodilo zdravé.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...