Zagorová: Nemoc opět udeřila!

Stále dochází na transfúze

Dlouhé roky si užívala klidu.

Zpěvačka HANA ZAGOROVÁ (70) trpěla léta nemocí krve, která se zdála být nevyléčitelnou. Před devíti lety to vypadalo, že se zpěvačka vzácné choroby, která se projevuje zvýšeným rozkladem krvinek, díky popíjení speciálních čajů zbavila. „Je to situace, se kterou se musí počítat, že se to může kdykoli změnit.

Teď několik let na tu krev vůbec nemusela,“ svěřil tenkrát v rámci zpěvaččiny intimní zpovědi před kamerou 13. komnaty České televize její manžel ŠTEFAN MARGITA (60). Jak ale nyní vyplulo na povrch, Zagorová se transfuzí nadobro nezbavila. V pořadu České televize o své nemoci hovořila a s kamerou dokonce navštívila i nemocnici. Jak často dochází na transfuze, však neprozradila.

Velmi bolestné pro Hanu v minulosti bylo, že nesměla ani otěhotnět, protože hrozilo, že by se miminko nenarodilo zdravé.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...