Záhadný muž přivolával na vybrané lidi smrt!

Třikrát vyslovil smrtelný ortel a třikrát se to vyplnilo!

Zvláštní schopnosti bychom měli používat pro dobré věci. Jsou ale lidé, kteří je krutě zneužijí!

Tenhle příběh se nestal přímo mně osobně, vyprávěla mi ho kamarádka Eva. Nemám ale důvod jí nevěřit. Narazila ve svém okolí na zlého člověka, který měl schopnost přivolat na něčí hlavu smrt jenom pouhými slovy.

Jak řekl, tak se stalo

Eva žila v malém městečku ve středních Čechách. Problémy nastaly, když jeden z domků v jejich ulici koupil podivný člověk jménem Michal Valenta. Přistěhoval se z Prahy. Eva ho viděla několikrát a vždy z něho měla tísnivý pocit. Neusmíval se, nikoho nezdravil, měl studené, bezcitné oči. Valenta si zanedlouho získal pověst konfliktního člověka, kterého se každý bál.

Také vás může zajímat ...

Vadilo mu všechno možné: hlučná mládež, špatně zaparkované auto, pes bez vodítka. Pak se stalo, že po jedné hádce se prý Valenta upřeně zadíval na svého protivníka, staršího muže, a řekl mu, že brzy zemře. Byli u toho i svědci. A toho staršího muže za týden srazilo na silnici auto – nešťastnou náhodou, mladá řidička ho prostě přehlédla.

O tajemném Valentovi se začaly šířit divné řeči.

Odnesl to i kamarád

V následujících dvou měsících se podobná situace znovu opakovala. Valenta se s někým pohádal, pak se na něho podíval a prorokoval mu smrt. Nejprve to byla jedna mladá dívka. Ta se za dva týdny utopila v řece. Další obětí byl dokonce Evin kamarád Martin. Ona sama nebyla svědkem té hádky, ale Martin k ní přišel plný obav, protože se bál, že brzy zemře. Eva se ho snažila uklidnit.

Po měsíci to vypadalo, že se nic nestane, ale jednoho dne Martin dostal infarkt. Doktoři ho už nemohli zachránit. Bylo mu jen pětačtyřicet let. Stejně náhle, jako se kdysi objevil, tak poté Valenta i zmizel. Prodal dům někomu jinému a odstěhoval se. Jestli i tam škodil a přivolával na ostatní smrt, to nevím, ale podle mě se takoví lidé moc nemění!

Možná o něm některá z vašich čtenářek také už slyšela.

Romana H. (49), České Budějovice

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...