Je na roztrhání

Srdce diváku si herec Radim Fiala (49) získal rolí doktora Petra Hanáka v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. A díky svojí oblibě se mu další práce jen hrnou.

Momentálně se bude objevovat i na konkurenční televizní stanici v seriálu Polda. Tam bude jeho role ale naprosto opačná, scénáristé mu přisoudili postavu mafiána. Radim si v tom ale doslova libuje.

Také vás může zajímat ...
Do Ordinace v růžové zahradě 2 už neodmyslitelně patří

„Vyblbnete se a jdete pak zase hodný domů,“ pochvaluje si Fiala práci, v níž může popustit uzdu fantazii. Na rozdíl od ostatních kolegů se v současné nejisté době nemusí bát o svoje příjmy, když se dokázal uchytit na obou největších českých televizních stanicích.

Jako všechno v životě je to ale něco za něco. Čím více bude pracovat, tím méně času bude mít na svoji partnerku. Bude si tak muset dát pozor, aby nevyměnil domácí štěstí za skvěle se rozjíždějící kariéru.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama