Zbavil se manželky a náhle úplně rozkvetl!

Manželku herce Jiřího Krampola (81) Hanu Krampolovou (57) hospitalizovali v psychiatrické léčebně v Červeném Dvoře a jemu to neuvěřitelně prospělo. Hanka dala Jiřímu k narozeninám asi nejlepší dárek, když konečně svolila k přesunu do ústavu, kde by ji mohli konečně zbavit všech jejích závislostí.

Jiřímu se velmi ulevilo. Hančiných kolapsů bylo v poslední době dost a dost, dokonce museli přerušit dovolenou. Jiří se usmívá na všechny strany a je plný života. Mohl se tak dokonce vrátit ke své milované práci.

Také vás může zajímat ...

Měl radost, že ho obsadili do nového hudebního klipu písničky zpěvačky Lucie Vondráčkové (39). Zatímco Lucie hrála průvodčí ve slušivé uniformě, Jiří se ujal role strojvedoucího. Chrlil ze sebe fórky a byl ve svém živlu.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...