Ze své ženy si Žbirka po třiceti letech udělal nosiče

Už příští rok spolu slovenský zpěvák Meky Žbirka (65) a jeho žena Kateřina (50) oslaví neuvěřitelných třicet společných let. Za tu dobu se ale hranice a povinnosti nějak posunuly. Manželka třeba svému slavnému choti nosí jeho hudební nástroje a další tašky.

Také vás může zajímat ...

Těžko říct, jestli to dělá jenom proto, že je její muž letos po vážném zápalu plic, kdy dokonce bojoval o holý život, nebo ji Miro takhle zaměstnává jako svého nosiče pravidelně. Sám si přitom nesl jenom malou kabelku s nejdůležitějšími věcmi.

Takové ústupky mu ale dělá od samého začátku, kdy se s ní s jako o patnáct let mladší studentkou gymnázia seznámil na jednom ze svých koncertů v pražské Lucerně. Jejich lásku totiž musela tajit před rodinou dlouhý rok. Co přijde příště?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...