Zlata Adamovská: Půjde po skončení Ordinace žebrotou?

Máme si o ni vzhledem k ukončení seriálu Ordinace v růžové zahradě dělat starosti? Ani náhodou!

Zlata je nejen talentovaná herečka, ale i zdatná obchodnice, která umí velice dobře počítat. Konec nekonečné Ordinace, kde hrála energickou lékařku Bělu Valšíkovou, ji nevykolejil. „To, že seriál jednou skončí, mi bylo jasné, nikdo asi nepředpokládal, že tu s námi bude ještě sto let,“ řekla.

Také vás může zajímat ...
V Ordinaci jsou nejoblíbenější, ale prý také nejlépe placenou dvojicí.

Za patnáct let účinkování si odhadem vydělala něco k patnácti milionům, díky sňatku s Petrem Štěpánkem (72) získala chytrá Zlata nemovitosti v hodnotě desítek milionů, mimo jiné tři luxusní byty v centru Prahy a chalupu na Kokořínsku.

Měli by pomalu brzdit, aby nějaké domy a byty zbyly i na ostatní. Zlata vydělává dál, propaguje krabičkovou dietu. Jediné, co jí kazí náladu, je pandemie, nebýt jí, dávno by spolu s vlaštovkami, drozdy a čápy odletěla do teplých krajin.

„Řeknu vám, že je to snad horší než za totáče,“ povzdechla si. „To jsme mohli aspoň do NDR nebo do Polska k Baltskému moři. Na cestu k moři se časem zaručeně vypravíme. Ale raději někam na jih.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama