Zoufale chce zpátky svou slávu!

Před pár měsíci prožívala Petra Janů (65) těžké chvíle, když se ji údajně pokoušela její manažerka Michaela Kocourková (32) okrást. I když ji nakonec zpěvačka vyhodila, vybralo si to svou daň. Nahromaděný stres zapříčinil, že musela na operaci žlučníku.

Aby toho nebylo málo, začala Petra nekontrolovatelně hubnout. Šlo ale naštěstí jen o dohru těžkého období, kterým si před operací prošla.

Také vás může zajímat ...

Mění se před očima

Hubenější postava ale není tím jediným, co je v poslední době u Petry nového.

Po letech se totiž rozhodla udělat razantní změnu ve svém vzhledu. Opět se vrací k účesu, který pro ní byl charakteristický v osmdesátých letech, tedy v dobách její největší slávy. Byla jako zjevení Na nedávném retro koncertu v Boskovicích to byl pro mnohé šok.

„Bylo to jako zjevení, jakoby vyskočila z plakátů z 80. let,“ popsal své pocity jeden z účastníků hudební akce. Vypadá to, že Petra do toho jde opravdu naplno a se vším všudy. Vrátí jí kdysi moderní trvalá i slávu, kterou v 80.

letech zažívala?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...