Hana Gregorová: Co jí vadí na dnešních mužích?

O sexu by se prý bavila ráda

Hledá si mladší muže protože mají větší zájem o sex

Nedávno se HANA GREGOROVÁ (65) přiznala, proč má raději mladší muže! Nelíbí se jí totiž to, že se dnešní starší muži dokážou bavit jenom o penězích a politice, zatímco dřív se bavili hlavně o ženách. To už teď prý platí jen u mladších ročníků.

Zajímají jí jen postelové hrátky?

„Kdysi se chlapi nebavili o ničem jiném než o sexu. Dnes se baví o politice a penězích. Může okolo nich projít nahá mladá baba a nikdo si jí nevšimne,“ rozčiluje se. Přiznala totiž, že když byla mladá, nenechávala muže chladnými. Dnes už prý ženy ale takové štěstí nemají, ať jsou sebehezčí. A ani rozhovory s muži už nejsou co bývaly. O sexu by se prý bavila ráda, ale nikdo o to nestojí.

A jak je na tom její přítel ONDŘEJ KOPTÍK (33)? Vybrala si ho proto, že on je v tomto směru výjimkou?

Také vás může zajímat ...

Je přeceve věku, kdy se ještě muži o ženy aktivně zajímají… Jen aby se nezajímal moc..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...