Adrian Jastraban: Je prý stejný jako Bedřich z Ulice!

Jako šikovného truhláře Bedřicha Lišku ho můžete vídat na televizních obrazovkách prakticky denně. Herec Adrian Jastraban (49) si už zvykl, že právě tato role zastínila všechny jeho ostatní a dokonce se v ní i vidí.

Také vás může zajímat ...

„Jsem to já, takže mi podobná je. Když se divám na obrazovku, v některých situacích se poznávám,“ přiznal Adrian, že je mu dějová linka téměř vlastní. Tak doufejme, že je v soukromí také tak manuálně zručný, a naopak ne takový záletník.

Jeho manželka Ivana by asi nebyla ráda, kdyby se spustil s její spolužačkou, nebo si udělal při nevěře pod vlivem alkoholu dítě

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...