Agáta Hanychová: Plánuje dítě za zády Prachaře?

Pokud se má rodina rozrůstat o další členy, mělo by to být společné přání obou rodičů. Agáta Hanychová (33) momentálně vypadá šťastně a na všechny strany vytrubuje, že její vztah s Jakubem Prachařem (34) je opět zalitý sluncem.

Na druhou stranu se ví, že i když je narození dcery Mii sblížilo, mohlo je i rozdělit. Dlouho se totiž spekulovalo, že otcem dítěte je někdo jiný než Prachař a vše prý musely rozlousknout až testy otcovství.

Také vás může zajímat ...

Na těhotenství své partnerky tak nemá jakub moc dobré vzpomínky. Agáta se ale nejspíš těší na rostoucí bříško. „Já bych chtěla třetí dítě,“ říká a dokonce má naplánováno, kdy by to mělo být. Za nejvhodnější považuje čtyřletý a osmiletý rozdíl mezi dětmi.

Vydrží ale čekat tak dlouho, když je prakticky rozhodnutá?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...