Anna K. : Učila líbat Sagvana Tofiho

Pěkné číslo byla v pubertálním věku zpěvačka Anna K (51). Na šest let trvající konzervatoři, kterou se jí podařilo po devíti letech zdárně dokončit, se zrodila i její první láska.

V prvním ročníku chodila s Václavem Koptou (51), ten se zanedlouho proslavil ve snímku Sněženky a machři. Kopta byl zamlada pohledný a štíhlý chlapec, a tak není divu, že Anna K. pro něho zahořela. Románek jako z červené knihovny bohužel narušil další spolužák jménem Sagvan Tofi (52).

Ten se v prvním ročníku na lyžařském výcviku rozhodl, že je potřeba, aby se konečně naučil správně líbat. Jako učitelku si zvolil Annu K. Druhý den pak žaloval, že se s ním líbala, a Václav Kopta vzteky zlomil lyže, aby nemusel jet závěrečný závod.

Sagvan, Anna i Michal Suchánek (51) totiž byli dobří lyžaři, jen Vašek byl chudák v nejhorším družstvu. Nakonec se Annin a Koptův vztah urovnal. Procházeli se po nábřeží u Rudolfina a Kopta jí skládal písně.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...