Banánová bez přidaného cukru

Suroviny:  2 větší banány  ¾ šálku oblíbeného mléka (kokosové, mandlové..)  1 lžička vanilky  skořice, muškátový oříšek

Také vás může zajímat ...

Postup: Banány jsme si daly předem zmrazit den předem. Lehce rozmrzlé banány, vanilku a půl šálku mléka vložíme do mixéru a za vysokých otáček mixujeme.

Pokud je směs ještě příliš hustá, použijeme další mléko do požadované hustoty. Po servírování do misek posypeme skořicí, nebo mletým muškátovým oříškem. Pro další chuťové variace můžeme přidat mražené bobulové ovoce, lžičku kakaového prášku, nebo polévkovou lžíci arašídového másla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...