Bára Munzarová: Ubývá pracovních nabídek?

Hrozí krásce finanční problémy? Půvabná herečka Bára Munzarová (44) zářila div ne v každém seriálu, bývala ozdobou televizních inscenací. Pozorný divák musí bohužel konstatovat, že teď už je všechno jinak.

Proč se talentovaná dcera tak skvělých herců, jako jsou Jana Hlaváčová (78) a Luděk Munzar (83), pomalu vytrácí z našeho povědomí? Vysvětlení je jednoduché. Všichni produkční jsou totiž přesvědčeni, že Bára svědomitě pečuje o stárnoucí nemocné rodiče, a to na plný úvazek.

To už není tak docela pravda. Herečka se na delší dobu skutečně stáhla do ústraní a coby vzorná dcera se starala o své nejbližší, ale nyní došla k závěru, že kariéru není možné nechat úplně usnout. Pomalu a jistě se poohlíží po práci.

Možná si komplikuje situaci tím, že určité nabídky striktně odmítá. Kupříkladu třikrát řekla ne na návrh, aby se vrátila do Ordinace v růžové zahradě, protože diváci si ji žádají. Neskromně podotkla, že „tak trošku čekám na kvalitní věci, které budou napsány přímo pro mne“.

Také vás může zajímat ...

Přitom zrovna Ordinace ji léta živila. Bára by měla být pokornější. Pak možná konečně najde i slušnou práci. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...