Bartoška shrábl 7 000 000 korun

Kde vzal takový balík?

Sice na festivalu pracuje celý rok, i tak je to odměna ale velmi slušná.

Herec a prezident karlovarského filmového festivalu JIŘÍ BARTOŠKA (69) si může mnout ruce. Právě díky organizaci festivalu si přišel na slušný balík peněz. Za loňský kulatý 50. ročník přistálo Bartoškově agentuře na účet čistý zisk 7 000 000 korun. Nelze se tak herci divit, proč i po prodělané léčbě rakoviny, po níž se měl šetřit, se s vervou hrnul do práce.

O takovém výdělku za pouhých devět dní se totiž může mnohým zdát. Možná ani sám Bartoška nevěřil v takovou „nadílku“, jelikož 49. ročník pro něj byl naopak ztrátový s částkou 3 000 000 korun. Otázkou tak zůstává, proč si herec pro sebe nechal zprávu o výnosu zatím posledního ročníku.

Jestli tím, že vydělal ještě víc než v předchozím roce, nechce jen ostatní provokovat, nebo rovněž nebyl tak úspěšný jako ten devětačtyřicátý, a tak se vlastně nemá ani čím chlubit.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...