Berenika Kohoutová: Bude se zase vdávat?

Jedno manželství má z krku a podle všeho se plnou parou hrne do druhého. Co všechno ještě udělá výstřední Berenika Kohoutová pro to, aby byla zajímavá? Asi úplně všechno.

Zhruba před rokem tato extravagantní mladá žena oznámila, že se rozchází s prvním manželem, producentem Pavlem Čechákem (41). A jen se rok s rokem sešel, slyší už vyzvánět svatební zvony znovu. Zatím zvoní jen v její hlavě, ale energická Kohoutová svoje plány prostě uskuteční, kdyby na sůl nebylo.

Také vás může zajímat ...

Údajná láska k Čechákovi, jejíž ztráta ji úplně zlomila, je rychle pryč. Střídá ji okouzlení reklamním textařem Kryštofem, a šeptá se, že vousáč je Čechákovou věrnou kopií. S novým přítelem se podle svých vlastních slov posunula duševně dál.

„Když budu aktuálně mluvit o tom, co je moje nová zkušenost, tak to je to, že nejdůležitější je vzájemný respekt,“ přiznala Berenika – a nelze tudíž říci, že by tímto zrovna objevila Ameriku.

Svatbu a dítě s novým partnerem si prý představit dokáže. Spojuje je i podobný smysl pro humor, autorem proslulého snímku jejího zádku je právě on, vousáč Kryštof. Oba jsou veselé kopy, a to je dobře. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama