Berenika Kohoutová: Chce se vyrovnat manželově bývalce!

Chce být jako jeho exmanželka. Má na to?

Herečka Berenika Kohoutová (26) se do povědomí zapsala jako nová mladá manželka producenta Pavla Čecháka (40), kterého „zdědila“ po Táně Vilhelmové (39). Prý už zakopali válečnou sekeru a Berenika se občas stará i o děti, které má Čechák s Vilhelmovou.

Teď se ji pokouší dohnat v profesní oblasti. Na filmovém poli má ještě co dělat. Proto zkusí Táňu trumfnout pomocí zpěvu. Bude totiž účinkovat ve stejné soutěži, kterou Vilhelmová vyhrála. Tvoje tvář má známý hlas je založená na imitaci známých pěveckých hvězd.

Bude se snažit Táňu napodobit.
Bude se snažit Táňu napodobit.

To Berenika dobře zná. Zpívá totiž v divadle písničky po Heleně Vondráčkové (70) jako Šíleně smutná princezna. Nutno říct, že si herečka dost troufá. Sebevědomím se Vilhelmové rozhodně vyrovná, ale co pěvecké výkony? Bude si muset jít tvrdě za vítězstvím a hodně na sobě zapracovat. Určitě se nevyhne srovnání.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...