Bohdalová přiznala: Je to můj miláček!

CD Hany Zagorovť VyznŠnŪ se kÝtilo 13. 5. 2014 v budovž City Tower na praěskťm PankrŠci.

Je známo, že herečka Jiřina Bohdalová (85) je oblíbenkyně režiséra Zdeňka Zelenky (62), který pro ni vždycky s nějakou rolí počítá, pokud pro Jiřinu rovnou neudělá celý film. Jako třeba v loňském filmu Každý milion dobrý.

Budou Jirkovy nové pohádky také trhákem?
Budou Jirkovy nové pohádky také trhákem?

Protože ale Zelenka je jen jeden, sází Jiřina na jistotu a oblíbila si nového režiséra: Hrála už v jeho filmu Vrásky z lásky, kde se po třiceti letech setkala a usmířila s bývalým manželem Radkem Brzobohatým (+79) Teď si zahrála ve veleúspěšné pohádce Anděl Páně 2.

Také vás může zajímat ...

Režisérovi Jiřímu Strachovi (43) se po kasovním úspěchu pohádky, kterou vidělo asi 1 300 000 lidí, se teď peníze a nabídky jen hrnou, a pracuje na nové pohádce Dlouhý, Široký a Bystrozraký. „Já mám na telenty čich a to se mi v životě už mockrát osvědčilo!“ „Jirka je můj miláček a záruka kvality,“ hlásá do světa.

A co na její přiznání říká její partner, miliardář Lubomír Focko (62)?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...