Brit Care Cat Snack

Může se zdát, že kočky ke svému životu člověka vůbec nepotřebují. Každá má svůj svět, kam pustí jen toho, koho opravdu chce, kdo je pro ni zajímavý, kdo je schopen přinést kočce radost a rozptýlení. Jsou prostě své, osobnosti, které to s námi umí. Někteří, koček neznalí, jí mohou dávat nálepku „falešného“ zvířete, které se nerado mazlí a kontaktům s člověkem se vyhýbá. Opak je pravdou!

Kočka, která si s člověkem udělá dobrou zkušenost, kontakt s ním vyhledává, užívá si ho a umí se z něj radovat. Kočky jsou dokonce i velmi dobře „cvičitelné“. Známé rčení tvrdí, že kočku můžete vycvičit tak, aby dělala vše, co dělat chce. Klíčem k úspěchu je přimět kočku, aby chtěla dělat to, co chcete vy. Výcvikem se rozumí i základní pravidla spokojeného soužití s kočkou, jako například používání kočičí toalety, zákaz vstupu na kuchyňskou linku, navyknutí na česání atd.

K výcviku kočky budete potřebovat více trpělivosti a respektu vzhledem k její nezávislosti. Nesnažte se ji nutit dělat trik, který dělat nechce. Jsou to individualistky, mají různé povahy, preference a chutě. Znáte to. Jedna si s vámi ráda hraje a ochotně přijde na zavolání, druhá chce mít svůj klid a přijde si pro pohlazení jen když sama bude chtít. Musíte vychytat ten správný moment. Kočky milují rituály, určité činnosti opakujte každý den, ve stejnou dobu a se stejným průběhem. Přináší to do jejího života rovnováhu a spokojenost.

Stejně jako u psa je u koček základem úspěchu pozitivní motivace. A právě u kočky, více než u psa, platí „něco za něco“. Kočky pro nás také mají připravenu řadu pozitivních signálů – „zaháčkovaný“, vztyčený ocásek, otírání o nohy a hlasité předení či dotírání packou. Každý chovatel zná tyto signály u své kočky a ví, jak na ně reagovat. Stejně tak i kočka reaguje na signály lidské. Umí dát nádherně najevo očekávání něčeho příjemného a jí dobře známého. „Tamhle, koukej, dej mi zase kousek té dobroty!“ Umí „říct“ člověku, že teď je připravena s ním komunikovat a trávit s ním společný čas. Ze strany člověka je to pak hlazení, tulení a vhodný PAMLSEK.

Kočky jsou vybíravé a lstivé. Jen tak na něco nám neskočí a jen tak s něčím se nespokojí. To všechno ví i český výrobce krmiv Brit, a proto byla superprémiová řada krmiv pro kočky Brit Care Cat navržena s ohledem na individuální potřeby kočičích osobností. Stejně tak i nové kočičí pamlsky Brit Care Cat Snack respektují jedinečné osobnosti koček a jejich odlišné preference. Láska prochází žaludkem a u té kočičí tomu není jinak. Získejte si její přízeň sušenými masíčky, krémovými polštářky, funkčními pamlsky, které prospívají jejímu zdraví nebo „shake shake“ křupavými pamlsky se superovocem. Kočičí strom je plný pamlsků, které se liší chutí, strukturou i funkčností, každá kočka si tak může vybrat svou oblíbenou odměnu. Samozřejmostí jsou také varianty speciálně navržené pro koťata a kastrované kočky.

Brit Care Cat Snack jsou lahodné pochoutky, které dokážou dokonale zpestřit kočičí jídelníček a strhnout ke společné zábavě. Správným výběrem mohou navíc pomoci zlepšit kvalitu srsti, zubů či podpořit trávení. Máte také jistotu, že pochoutka pro vašeho miláčka je bez přidaných chemických látek, grain free, tedy bez obilovin nebo pouze s rýží. Kočka je masožravec, přirozeně preferuje chuť a vůni masa. Proto i „kočičí“ pamlsky musí být vyrobeny z masa, aby pro kočky byly skutečným lákadlem. Kočka velmi rychle zjistí, kde jsou její oblíbené pamlsky schované, přesně pozná, že se jí její člověk chystá dát její dobrotu. Už jenom šustění obalu a chrastění s pamlsky, v ní vyvolá příjemný pocit. S novým obalem „shake shake“ kočka podle zachrastění pozná, že pro ni máte nachystanou její oblíbenou pochoutku. Bude to ryba? Nebo třeba lahodné krémové polštářky či poloměkké pamlsky s bylinkami a lososovým olejem?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...