Brožová končí! Kdo ji sesadil z televizního trůnu?

Velký šok a zklamání čekal na herečku Kateřinu Brožovou (49)! Její působení na televizi Barrandov totiž úplně končí! A to i přes to, že šéfem televize je její současný přítel Jaromír Soukup (48).

Zbytek vedení v čele s moderátorem a jejím kolegou Janem Musilem (50), který je mimo jiné také součástí programového oddělení, se totiž rozhodlo vydat jinou cestou a seriál Doktorka Kellerová s Brožovou v hlavní roli ani její společenský pořad Exkluziv s tím zřejmě nejde ruku v ruce.

Co na to všechno říká Kateřina? „Je to velká škoda. Myslím, že i diváci se těšili a rádi vraceli. Bohužel, teď už budete moct vidět jenom reprízy,“ vyjádřila se smutná Brožová. Jak to vypadá, podzim bude pro blonďatou herečku spíš ve znamení nucené dovolené…

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...