Chce být krásná kvůli nové lásce?

Čeká už někde na herečku její pan Božský?

Život plný samoty už herečku Martinu Randovou (49) zdá se, nebaví. Rozhodla se proto pro velký krok a doufá, že jí konečně přinese štěstí.

Asi nejslavnější rolí herečky Martiny Randové (49) je protivná Heluš z Ordinace v růžové zahradě 2. A I přesto, jak je její role nesympatická, dokázala najít životní lásku. To se Martině ve skutečnosti, bohužel, zatím nepodařilo. Na prahu padesátky to ale vypadá, že přece jen ještě zkusí zabojovat o to, aby neskončila na stará kolena sama.

Také vás může zajímat ...

Okolí jí časem snad ani nepozná

Martina si dobře uvědomuje, jak důležitý je pro navázání vztahu vzhled. A to přesto, že si to spousta lidí odmítá přiznat a považuje to za povrchní. Snad proto se chystá na velkou proměnu. Do karet jí hraje I fakt, že se televize po letech rozhodla ukončit výrobu Ordinace a ona se tak nebude muset držet toho, co jí předepisují scénáristé.

„Jakmile skončí natáčení, jdu do velké změny. Ale ještě nemohu prozradit do jaké,” navnadila Martina svoje fanoušky na sociální síti. Rozhodně se však nikdo nemusí bát, že by mu velká změna unikla. Herečka se na svoji novou podobu tak těší, že už se nemůže dočkat, až se celému světu pochlubí. „

A protože je to pro mě osobně velké rozhodnutí, tak vám z toho celého dne udělám malou reportáž. Moc se těším na změnu image. Rozhodla jsem se, že budu nejméně o 10let mladší,” říká Randová a jako by tím naznačovala, že ji narozeniny s číslovkou pět na začátku tak trochu nahánějí strach a snad ji přiměly I trochu bilancovat dosavadní život.

Pravděpodobně sama sebe v padesáti viděla jinak a tak se teď tak trochu snaží zastavit čas. A proto její plánovaná proměna nebude pouze kosmetická.

Zatočila s kily navíc

Herečka se pustila take do výrazného hubnutí. Chce prý shodit minimálně 15 kilo, ale už už je opravdu pořádný rozdíl. Sama se totiž prý v poslední době cítila jako “Cvalda malý domácí”. A je naprosto jasné, že pokud žena není spokojená s tím, jak vypadá, odrazí se to na jejím sebevědomí.

Pokud tedy Martina opravdu stojí o to, najít si konečně pořádného životního partnera, vzala to zcela nepochybně za správný konec. Možná, že jí s blížícím se životním jubileem došlo, že má možná poslední šanci na to, aby zabojovala o svoje osobní štěstí.

Přestože dlouho tvrdila, že je na svoji samotu zvyklá, je logické, že jsou chvíle, kdy jí milující náruč chybí. Obzvlášť teď, v době, kdy se nemůže setkávat se svými přáteli, kteří jí nepřítomnost partnera tak trochu vynahrazovali, samota tíží víc než dřív.

Dokáže se někomu přizpůsobit?

Jenže i když se oblíbené herečce podaří získat potřebné sebevědomí k navázání vážného vztahu, ještě pořád nemá vyhráno. Jak sama přiznala, se soužitím s partnerem má v podstatě nulové zkušenosti a v pokročilejším věku bývá čím dál obtížnější se přizpůsobovat životnímu stylu a rytmu někoho jiného.

„Myslím, že to s chlapama moc neumím. Byla jsem několikrát zamilovaná, většinou nešťastně. Vždycky jsem se zamilovala do někoho, kdo mě nechtěl. A ti, co mě chtěli, jsem asi neviděla.

Vlastně jsem nikdy nepotkala nikoho, o kom bych byla přesvědčená, že s ním chci být až do konce života,” přiznala před časem Randová. Martina navíc ve své pražském byte žije s maminkou a to je další věc, která by pro potenciálního partnera mohla představovat velkou překážku.

Přátelé jí drží place!

Na druhou stranu je nepochybné, že má hodně co nabídnout. Je to krásná žena s dobrým srdcem, která je navíc naprosto nezávislá. A tak její okolí doufá, že se jí nakonec podaří najít někoho, kdo by jí byl oporou.

Martina sama se smíchem říká, že asi nejvíc by si to přál její dlouholetý herecký partner a velký kamarád Martin Zounar (53). „Vím, že by si moc přál, abych někoho měla. Možná se bojí, abych mu na stará kolena nezbyla.”

Žije v neustálém strachu

Podle všeho by jednou z věcí, která Martině možná podvědomě brání vybudovat si k někomu silné pouto je její obrovský strach ze ztráty. Jak sama přiznává, ten ještě zesílil před několika lety, když během krátkého časové období přišla o hned několik blízkých lidí.

Randová říká, že zatímco některé lidi taková zkušenost může posílit, jí naopak srazila ještě hlouběji do psychické nejistoty.

Je proto možné, že sabotuje každý pokus o navázání láskyplného partnerství pouze kvůli obavám z toho, že by o milovanou osobu mohla přijít? To prý byl taky jeden z důvodů, proč si nikdy nepořídila děti, nedokázala by je totiž nechat bez dozoru žít svůj život a nezešílet přitom strachy.

Bez toho, aby se ale odhodlala a riziko zklamání nebo případné definitivní ztráty podstoupila, nikdy nezažije pocit absolutní blízkosti, důvěry a opory, kterou asi každý člověk čas od času potřebuje. Snad v sobě najde sílu a někomu se otevře. Jistě nejeden muž by stál o to, poskytnout jí svoji náruč a třeba se o ni I tak trochu postarat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama