Co o vás prozrazuje váš palec?

Odlišuje člověka od ostatních savců a jeho postavení umožní odhalit charakter.

Jeho postavení umožnilo lidstvu ovládnout svět. Poskytuje totiž oporu ostatním prstům a zajišťuje tak úchop. A to zdaleka není vše. Kromě toho je i měřítkem, jak si dovedete v životě poradit.

Pokud někdy budete studovat palec nějakého člověka, nepřímo tím budete zkoumat i sílu jeho vůle a schopnost ovládat sebe i okolnosti.

Podle prastaré chiromantie, tedy metody věštění z rukou, má ten, kdo má palec větší a pevnější, i větší schopnost mít svůj život pod kontrolou. Naopak člověk se slabým palcem je prý sám k sobě shovívavý a spíše si nechá příležitost vyklouznout z rukou.

Podle toho, jaký kdo má palec, tak o daném člověku můžete zjistit skutečně cenné informace. A leckdy s ním vlastně ani nemusíte promluvit, stačí jen trochu bedlivěji sledovat ruce.

Na velikosti opravdu záleží

Palec můžete brát i jako jasný ukazatel pevnosti charakteru. Umožňuje držet kurz, který si člověk sám stanovil. Velký a pevný palec je jako nasměrované kormidlo, které člověka řídí směrem k

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden