Dejte na první dojem!

Chcete se naučit číst z tváře? Co všechno o vás prozradí tvar uší, nosu, brady i rtů?

Náš obličej je obrazem našeho života. Proto je první dojem z někoho, koho právě potkáte, tak moc důležitý, neboť je také obvykle nejpravdivější. Má laskavý úsměv? Bezcitný pohled? Když má někdo ve tváři nápadný rys, zaručeně ho má i v povaze...

Co prozradí UŠI

Čím výš jsou uši k obočí, tím vyšší je IQ. Chytrým lidem končí horní hrana ucha v úrovni očí. Velké lalůčky znamenají silnou vůli, iniciativu, nezávislost.

Malé lalůčky opak, málo energie a nesnadné dosažení sexuálního naplnění. Chybějící lalůčky mají lidé necitelní, pasivní, bez cíle. Špičaté uši bývají znakem pokrytectví, vychytralosti, intrikaření.

Velké uši mají přemýšliví lidé, malé uši poukazují na velký instinkt. Velké uši napovídají dobrý sluch, a to nejen hudební, takže jejich nositel/ka přijme z okolí obvykle i

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama
reklama