Neznámému vtipálkovi jsem nakonec byla vděčná!

Z pasti vedla cesta až do svatební síně

Na počátku mého osudového vztahu byla jedna hodně zapeklitá situace.

Lidé se seznamují nejrůznějším způsobem. Na začátku toho pravého vztahu mohou být třeba i trapas a nepříjemné chvíle, jako se to kdysi stalo mně.

Manžel mě naučil nestydět se!

V mládí jsem bývala celkem stydlivá, ale manželství s Romanem mě naučilo, že není třeba být v některých věcech moc prudérní. Když mi poprvé řekl, že se půjdeme koupat na nudistickou pláž, odmítla jsem. Pak jsem se ale nechala přesvědčit a moje rozpaky postupně úplně odpadly. Zjistila jsem, že koupání bez plavek je příjemnější. S Romanem jsem se sice po šestnácti letech manželství rozvedla, ale láska k nudistickým plážím mi vydržela. A vlastně i díky tomu jsem si nakonec našla druhého životního partnera. Jednoho horkého letního dne jsem si totiž vyjela na kole do své oblíbené pískovny. Oficiálně se tam koupat nesmělo, ale lidé na to nedbali. Já jsem tam měla své místečko, kde jsem mohla dál od ostatních bez problémů plavat jen tak.

Nevěděla jsem, jak se odtamtud dostat

Toho dne jsem ale zažila nečekaný šok. Když jsem vylezla z vody ven, zjistila jsem, že moje dobře ukryté oblečení někdo ukradl! Kolo tam sice zůstalo, ale jet na něm bez oblečení bych se rozhodně neodvážila. V panice jsem vlezla zpátky do vody a horečně přemýšlela, co mám udělat. Za chvíli jsem spatřila, jak po břehu kráčí nějaký muž. Doufala jsem, že to bude džentlmen. Zavolala jsem na něho a třesoucím se hlasem mu vysvětlila svoji situaci. Nejprve ho to, jak se zdálo, pobavilo. Potom se ale ukázal jako muž činu. Odešel ke svému zaparkovanému autu a vrátil se s velkou dekou. Do té jsem se mohla zabalit. Kolo naložil do kufru auta a odvezl mě domů. Byla jsem mu strašně moc vděčná a když chtěl jako odměnu posezení u kávy v restauraci, souhlasila jsem. A jsem vlastně dodnes vděčná i tomu vtipálkovi nebo zloději, který mi ty šaty sebral. Se svým zachráncem jsem totiž dodnes a budu si ho brát!

Kamila S.(46), Poděbrady

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama