Objevte sílu mandal

Mandaly pomáhají nejen při životních změnách, stresu a úzkostných stavech.

Nemusíte být experti na spiritualitu, abyste porozuměli mandalám. Tyto nádherné magické kruhy energie promlouvají s každým srozumitelně a i vy jim jistě přijdete na chuť.

Slovo mandala znamená posvátný kruh. Ten symbolizuje celistvost, úplnost, zdraví, spojení, harmonii a cyklus života. Každá mandala má svoje srdce, tedy střed nebo tzv. „semínko“, kterým začíná celý výtvor podobně jako život. Poté se dál rozrůstá.

Je jedno, jestli mandalu vytváříte, vybarvujete nebo se na ni jen díváte. Jako byste potichu programovali svoji mysl, aby přijala podstatu celku, jednoty a harmonie.

Vaše levá hemisféra se harmonizuje s pravou, vy se uvolňujete, jste pokojnější, hlouběji dýcháte, necháváte na sebe působit

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden