Předpověď astrologa se vyplnila až po čase!

Začali jsme si povídat o mé minulosti a na konci rozhovoru mě čekalo překvapení!

Nevěřila jsem, že se stane to, co mi astrolog říkal, ale byla to pravda!  

Když jsem kdysi nastoupila do svého prvního zaměstnání, nechala jsem se od kolegyně zlákat ke společné návštěvě u astrologa. Šla jsem tam vlastně jen jako doprovod, ale dozvěděla jsem se pak i řadu věcí o sobě samotné.

Láska přišla na horách

Kromě toho, že mě astrolog docela hezky „rozebral“, předpověděl mi i nějaké konkrétní věci. Jednou z nich bylo to, že svého osudového muže potkám ve svém dalším zaměstnání. Připadalo mi to tehdy nesmyslné, protože v práci se mi líbilo a neměla jsem důvod odcházet. Nakonec jsem ale stejně zaměstnání po dvou letech změnila, protože mě vyštvala nová šéfová. Nikoho jsem ale v nové práci nepotkala, naopak – svého manžela jsem poznala na společné dovolené s kamarádkou v Krkonoších. Byla z toho hodně rychlá láska, protože za dva měsíce jsem přišla do jiného stavu a brát jsme se „museli“. Narodila se nám dcerka, po ní syn, ale ukázalo se, že jsme se do manželství hrnuli příliš rychle. Rozvedla jsem se a nějakou dobu zůstala s dětmi sama u rodičů.

Odhalení po letech

Děti se mi podařilo vychovat tak, že se v životě neztratily. Měla jsem nějaké vztahy, ale žádný mi dlouho nevydržel. Teprve poté, co se dcera a syn osamostatnili, rozhodla jsem se najít někoho pro zbytek života. Marka jsem poznala prostřednictvím inzerátu. Po pár setkáních jsme zjistili, že si bezvadně rozumíme a že to tedy spolu zkusíme. Hodně často a dlouho jsme si povídali, mimo jiné také o své minulosti. Tehdy jsem si vzpomněla na to, jak se ten astrolog v mládí vlastně mýlil. Marek se mě zeptal, o jakou práci tehdy šlo. A když jsem mu to řekla, zůstal na mě hledět s otevřenou pusou. Ten den, kdy jsem tam nastoupila, on právě odcházel! Tehdy jsme se možná i viděli, jenom jsme se prostě minuli. S odstupem času se tak astrologovi zpětně v duchu omlouvám a vím, že hvězdy prostě měly pravdu!

Lenka S. (56), Praha

reklama
reklama

Komentáře