Moje šťastná hvězda

Vyzkoušejte novoroční magii

Moje šťastná hvězda

Začněte nový rok s čistým štítem. Vyžeňte ze svého příbytku smůlu a přivolejte si lásku.

Štědrý den byl už v dávných dobách nejdůležitější den v roce, během kterého se připravovali lidé na ten příští. Co nám může přinést štěstí a co naopak smůlu?

Poslední den v roce i Nový rok jsou skvělou příležitostí pro rituály a kouzla. Tradiční magie praví, že pokud dodržíte těchto několik zvyků, bude se vás držet štěstí, láska i bohatství. Co by nemělo chybět na novoroční hostině a koho domů v novém roce nepouštět?

První den bez hádek a sporů

Znáte rčení „jak na Nový rok, tak po celý rok“? Právě první leden je totiž magickou branou k přijetí nové energie a přivolání dobra. První lednový den se vyvarujte jakýchkoli hádek a sporů, neřešte také finance. Tím byste do domu přivolali chudobu.

Vhodný pokrm k obědu

Také jídlo má na Nový rok svůj speciální význam. Na slavnostní tabuli by neměla chybět čočka, která svým tvarem symbolizuje mince. Pokud ji naservírujete k obědu, zajistí vám

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden