Vyzkoušejte osvědčená kouzla a rituály

Když už nepomůže selský rozum, musí přijít na řadu čáry máry.

Máte stále smůlu v lásce a nedaří se vám najít toho pravého? Ještě si nezoufejte a neházejte flintu do žita. Co takhle si pana Božského prostě a jednoduše přičarovat?

Je okouzlující, má báječný smysl pro humor a lidé se v jeho blízkosti nenudí... Ano, přesně tak vypadá muž, kterého jste si vyhlédla. Má však jednu jedinou vadu, a to, že snad ani nezaregistroval, že jste na světě. Nevadí, poradíme vám pár osvědčených kouzel, která vám pomohou získat jeho přízeň.

Rozmyslete si, po kom toužíte

Lidé už od nepaměti toužili po té pravé a osudové lásce, a co svět světem stojí, vždy se tomu snažili trochu pomoci. Někdy pomocí kouzelných zaříkávadel, jindy zase nechali toho druhého vypít nápoj lásky.

Recepty na ně znaly i naše babičky a velké oblibě se těší i dnes, ačkoli se o tom příliš nemluví. Tak pojďme prolomit

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden