Co srazilo Jana Třísku ke dnu?

Cestu z Los Angeles do Prahy si nenechal ujít legendární český herec Jan Tříska (79)! Na Pražském hradě se totiž účastnil večerů nazvaných Pocta Shakespearovi a podal naprosto dokonalý výkon. Jenže málokdo tušil, že na tom zdravotně není vůbec dobře.

„Pan Tříska je unavený, má za sebou dlouhé cestování a zkoušení,“ potvrdili z produkčního oddělení Letních shakespearovských her. Už je mu ale skoro osmdesát let a tak by se měl začít urychleně šetřit. Cesta z Ameriky do Česka vyčerpá i mladého člověka, natož jeho.

Navíc když pak celý den zkouší a večer hraje. To, že na tom není moc dobře dokazuje i fakt, že ráno nechodil běhat. A to je přitom jeho dlouholetý rituál za každého počasí. Prý před ani po divadelním představení nedával rozhovory. Je na tom opravdu tak špatně? Nebo ho vyléčí pár dní odpočinku?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...