Dáda Patrasová: Bude konečně žít v Římě

Je to tady! DÁDA PATRASOVÁ (62) se stěhuje. Jak sama prohlásila, už počítá dny do odletu. Čeká ji slunná Itálie a vlastní dům přímo v italské metropoli.

Slaví 20 let

Také vás může zajímat ...

Oficiálně to sice Dáda ještě nepotvrdila, ale zato přiznala, že se něco určitě chystá, ale nechce nic zakřiknout, a tak raději o celé věci ještě chvíli pomlčí.

Od jejích přátel jsme ale vyzvěděli, že pro ni její italský přítel VITO (48) kupuje dům v Římě, nedaleko slavné fontany di Trevi. To je totiž Dády celoživotní a největší sen. Žít právě tady, v centru dění a zároveň být obklopena nejvýznamnějšími historickými památkami.

Že se schyluje k něčemu velkému, napovídá i to, že letos je to přesně dvacet let, kdy se ti dva poznali. Byla by to krásná oslava jejich výročí. Jen stále není jasné, zda se do Říma Dáda odstěhuje natrvalo, nebo bude žít střídavě v Praze a Itálii. Necháme se překvapit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...