Dáda Patrasová: Pět hrozných let. Kdy to skončí?

Kniha Z denŪku koŤiŤky ćapiŤky se 6. 3. 2018 kÝtila v knihkupectvŪ Knihy Dobrovskż na praěskťm VŠclavskťm nŠmžstŪ.

Starý rok se láme, přechází do nového, a tak Dagmar Patrasová, jak se říká, bilancuje. Nejenže neměla snadný rok, ale podobně těžké pro ni byly i ty předchozí.

Přiznává, že chmurné události ji úplně semlely. S příchodem nového a snad i lepšího roku vidí optimistická a nezdolná manželka hudebníka Felixe Slováčka (77) světýlko na konci tunelu. Ostatně ten nejhezčí dárek pod stromeček, který si z celého srdce přála, skutečně dostala: vážně nemocná dcera Anna Slováčková (25) se uzdravuje.

Také vás může zajímat ...

„Anička už je na tom líp, tak doufejme v lepší zítřky,“ raduje se hvězda pořadů pro děti. Otevřeně hovoří o tom, že přečkala pět pekelných let, a doufá v pozitivní změnu. Jejím cílem je získat nevěrného manžela definitivně zpět. Jde na to od lesa, snaží se vykouzlit doma tu nejpříjemnější atmosféru.

Anička napekla několik krabic cukroví, Dáda vařila vánoční dobroty, které manžel zbožňuje. Ocení konečně notorický nevěrník vůni domova? Dáda pevně věří, že ano, na další, několik let trvající boj už nemá sílu. Tu zatím čerpá ze vzpomínek na staré časy: „V dobách mojí největší popularity se na nás jezdily dívat na chalupu zájezdy turistů.

Dokonce si lidi pronajímali zájezdní letadla a létali nám nad zahradou.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama