Daniel Hůlka: Zdemoloval půjčený vůz

Smůla, nebo nedbalost?

Může být rád, že to neodnesl nějakým zraněním.

Bývalá muzikálová hvězda DANIEL HŮLKA (48) je prostě magnet na průšvihy. Pán démonů se opět předvedl v akci a společnost, která mu zapůjčila drahý vůz značky SUV, toho teď asi pěkně lituje. Hůlka totiž zřejmě testoval, co všechno jeho zapůjčené auto vydrží, což se mu v současném mrazivém počasí šeredně vymstilo.

Jeho démonická jízda totiž skončila střetem s dalším vozem a z elegantního automobilu byl během několika okamžiků vrak. „Uklouzlo mi to na náledí,“ přiznal Hůlka s tím, že je rád, že se nikomu nic nestalo. Nehoda ho potkala dva týdny předtím, kdy měl auto neporušené vrátit.

Jako zkušený řidič měl přitom brát v potaz, že je na silnicích náledí a vyhláška stanoví, že řidič musí přizpůsobit jízdu povětrnostním podmínkám. Vážnou nehodu měl přitom už před dvěma lety, kdy v autě málem uhořel. Na vině prý byla prasklá hadice s olejem. Dan je nyní také prý bez práce i peněz.

Také vás může zajímat ...

Možná by měl hrabě Dracula propříště svěřit řízení a technický servis auta někomu jinému.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...