Daniel Hůlka: Zdemoloval půjčený vůz

Smůla, nebo nedbalost?

Může být rád, že to neodnesl nějakým zraněním.

Bývalá muzikálová hvězda DANIEL HŮLKA (48) je prostě magnet na průšvihy. Pán démonů se opět předvedl v akci a společnost, která mu zapůjčila drahý vůz značky SUV, toho teď asi pěkně lituje. Hůlka totiž zřejmě testoval, co všechno jeho zapůjčené auto vydrží, což se mu v současném mrazivém počasí šeredně vymstilo.

Jeho démonická jízda totiž skončila střetem s dalším vozem a z elegantního automobilu byl během několika okamžiků vrak. „Uklouzlo mi to na náledí,“ přiznal Hůlka s tím, že je rád, že se nikomu nic nestalo. Nehoda ho potkala dva týdny předtím, kdy měl auto neporušené vrátit.

Jako zkušený řidič měl přitom brát v potaz, že je na silnicích náledí a vyhláška stanoví, že řidič musí přizpůsobit jízdu povětrnostním podmínkám. Vážnou nehodu měl přitom už před dvěma lety, kdy v autě málem uhořel. Na vině prý byla prasklá hadice s olejem. Dan je nyní také prý bez práce i peněz.

Také vás může zajímat ...

Možná by měl hrabě Dracula propříště svěřit řízení a technický servis auta někomu jinému.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...