Dara Rolins: Nezvládá předstírat, že je v pořádku

Zlomené srdce. Tak by se dala nazvat „diagnóza“ nešťastné Dary Rolins (45). Už nedokáže předstírat, že ji rozchod s Rytmusem neboli Patrikem Vrbovským (41) vůbec nezasáhl.

Ostatně kdo by tomu věřil, vždyť spolu žili dlouhých sedm let a šeptalo se, že si dokonce přejí i miminko. Všem těmto smělým plánům je teď definitivní konec, a nebohá Dara jako by to pochopila až se zpožděním.

Také vás může zajímat ...

Jako by jí to „docvaklo“ teprve teď. Každý, kdo ji potká anebo jen vidí na fotografiích na sociální síti, musí konstatovat, že pohubla a že působí vyčerpaně. Ztrácet kilogramy by rozhodně neměla, vypadá, že by se mohla převlékat za bičem.

Její snaha přesvědčit fanoušky, že si z rozchodu nic nedělá, je směšná. Nikdo by jí přece nevyčítal, kdyby statečně přiznala, že je úplně na dně. Navíc je sama jako břízka v poli, zatímco bývalý partner se ukazuje s mladou a krásnou moderátorkou Jasminou Alagič (28), která je, jak už to tak bývá, podstatně mladší než Dara, což zpěvačce pochopitelně na náladě nepřidá.

Za svoje slzy by se stydět neměla, je přirozené, že když jí po tolika letech uteče partner, není to nic veselého. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...